Kaçış Evde Gizem

Eğlence Oyunları
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 4.5 MB
  • Version 3.7.0
  • Dil İngilizce
  • Firma funny games
Çocukların severek ve eylenerek oynayacakları bu oyuna siz de hemen sahip olun.

 Bu oyunda yapılması gereken en büyük görev evde kapalı kalan birini kurtarmak. Çocuklara uygun olarak üretilen bu oyun 4-8 yaş arası için tam uygundur. Her yönden eğlenceli ve heyecanlı olan bu oyunu oynayan çocuklar zamanı çok eğlenceli bir şekilde geçirecekler. Eğlenceli zaman geçirmenin altın anahtarı olan bu oyun çok farklı bir kurguya sahiptir. Çocuklar daha önce hiç oynamadıkları bir oyun ile karşı karşıya kalacaklar.

 Bu oyunun içinde bulunan malzemeler ile çocuklar kaçış planı yapabilirler. Çocukların eğlenerek oynayacakları bu oyunun içinde bulunan malzemelerle sadece kaçış planı değil aynı zamanda oyunun içinde gizlenmeleri de gerekmekte. Her çocuğun severek oynayacağı bu oyun onlara farklı duyguları bir arada yaşatacak. Çünkü bu oyunun içinde korku da var heyecan da var, mutluluk da var... Çocukların sosyal ve duygusal gelişimini tamamlayan bu oyun özellikleri ile çocukların gönlünü de kazanmakta. Özellikle çocukların gelişim özellikleri dikkate alınarak üretilen bu oyunu herkes çok ama çok beğenecek. Birbirinden farklı özelliklere sahip olan bu oyun çocukların büyük ilgisini çekecek.

  Yepyeni mekanları ve olayları ile ilgi çeken bu kaliteli oyun herkesin beğenisini kazanmıştır. Siz de size sunulan bu mükemmel fırsatları değerlendirin ve bu harika oyunu hemen indirin. Bunun için ise tek tuşa basmanız yeterli. Ücretsiz sahip olacağınız bu oyunda çok eğlenceli zaman geçireceksiniz. 

Daha Fazla Göster
Kaçış Evde Gizem indir